Profesionální nátěrové hmoty na dřevo Facebook

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Již od roku 1993 se naše firma zabývá prodejem materiálů a potřeb pro autolakovny. V roce 2004 jsme na náš trh uvedli výrobky pod ochrannou známkou MIPA. V roce 2001 jsme se začali zabývat prodejem nátěrových hmot na dřevo, MDF a ostatní materiály značky ILVA POLIMERI.

Máme pro vás kompletní servis

Od dodávky materiálů, technickou podporu, poradenskou činnost, míchání mořidel dle Vašeho požadavku a také míchání odstínů dle stupnice RAL a NCS a to jak do interiérů, tak i do exteriérů.

Nabízíme též lakýrnické pomůcky, stříkací techniku, brusivo apod. ze sortimentu MIPA a také el. ruční nářadí značky FLEX.

Našim cílem je dodávat našim zákazníkům kvalitní profesionální materiály a poskytovat profesionální servis a podporu.

Stanislav Musil s.r.o.

Historie značky Ilva

Společnost Ilva Polimeri byla založena v roce 1946 v italském Milánu. Už od svého založení se specializovala na výrobu nátěrových hmot a barev pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl. Její podíl na trhu neustále rostl, až se v padesátých letech stala nejvýznamnější společností ve svém oboru. V šedesátých letech vstoupila mezi její aktivity výroba polyuretanových elastoměrů pro imitaci kůže. V době, kdy se rapidně rozrůstal italský nábytkářský průmysl, přesunula společnost svou továrnu do Senaga poblíž Brianzy, do regionu, který je symbolem italské nábytkářské tradice, a tam ústředí firmy zůstalo dodnes.

Firma nepřetržitě rozšiřovala svou přítomnost na italském i zahraničním trhu a v současné době je uznávaným a oceňovaným obchodním partnerem nejen v mnoha evropských zemích, ale také na blízkém a středním východě a ve Spojených státech.

V důsledku rozvoje trhu, který pokrývá širokou škálu subjektů od jednotlivých řemeslníků až po velké průmyslové společnosti, a díky svým technologiím a vysokým investicím do výzkumu, které umožňují výrobu vysoce výkonných výrobků, se Ilva Polimeri stala jednou z nejvýznamnějších firem v Evropě v oblasti výroby nátěrových hmot a barev na dřevo.

Od roku 1986 je firma součástí chemického koncernu Skupiny IVM (Industrie Vernici Milano), patřící mezi nejvýznamnější evropské producenty v oblasti nátěrových hmot a barev na dřevo.

Ilva Polimeri byla první firmou v Itálii, která vyvinula technologii polyuretanů určených pro trh s imitacemi kůží a získala tak výsadní postavení, které si neustále drží díky vysokému standartu a široké škále nabízených produktů.

Dále se k dalšímu rozvoji technologií polyuretanových elastoměrů přidala i široká škála lepidel pro výrobu pružných obalových materiálů.